Reference


Se službami pana Kejduše z Properia Group jsem velmi spokojen. Vše proběhlo rychle, jasně a stručně a to je přesně to, co od realitní kanceláře očekávám.
Děkuji.
Koupě zrekonstruovaného bytu v OV 2+kk, ul. Renneská třída, Brno-Štýřice
Petr V.
Dobrý den, touto cestou bychom Vám chtěli velmi poděkovat za profesionální spolupráci, vstřícnost, flexibilitu a také férové jednání při koupi našeho nového domova v Želešicích. Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů.​
Prodej bytu 3+1, Želešice, okr. Brno-venkov​
Jiřina Tomíčková
Zkušenost s realitní kanceláří Properia v zastoupení pana inženýra Kejduše zcela předčila mé očekávání. Spolu se sestrou jsme se rozhodly prodat dům po rodičích a celá záležitost proběhla hladce, rychle a k naprosté spokojenosti všech zúčastněných. Pan Kejduš je bez pochyby top makléř, na pravém místě v pravý čas, flexibilní, pohotový a v neposlední řadě také člověk s nadhledem a pochopením pro různorodé potřeby a preference svých spokojených klientů. Vřele doporučuji jeho profesionální asistenci i těm nejnáročnějším a vím, na koho se můžu v budoucnu obrátit a 100% spolehnout. Děkuji za vše!​
Prodej RD 4+1, Milotice u Kyjova
D. K.
Týmto udeľujem 5*/5* pánovi Kejdušovi za profesionalitu, ústretovosť a pomoc pri kúpe domu. Ak sa chcete spoľahnúť, že predaj/kúpa bude mať hladký priebeh, neváhajte vytočiť práve jeho číslo v realitnej kancelárii Properia. Za celú našu rodinu posielam veľké "ďakujeme", prajeme veľa spokojných zákazníkov a ostávame s pozdravom.​
Koupě RD 4+1, Milotice u Kyjova​
Manželé V.​
Díky panu Kejdušovi a jeho vytrvalosti a proklientskému přístupu byla realizace koupě bytu pro mě jednoduší. I přes překážky které nám kladla do cesty banka, hlavně její právní oddělení, vše dobře skončilo. Pan Kejduš je energický a milý člověk na pravém místě, který se vším poradí. Jsem ráda že mi byl naším společným známým doporučen. Ještě jednou velké DÍKY.
Koupě bytu OV 2+1, ul. Černého, Brno-Bystrc
Magda M.
Chtěli bychom tímto poděkovat za velmi vstřícný a aktivní přístup při prodeji našeho bytu s jehož výsledkem jsme zcela spokojení. Potvrzujeme, že vše proběhlo zcela dle naší dohody a k maximální spokojenosti.
Prodej bytu OV 2+1, ul. Zemědělská, Brno-Černá Pole
manželé Z.
Chtěla jsem panu Kejdušovi takto virtuálně poděkovat za příjemné a profesionální jednání, je moc fajn, když může člověk i při podobných "smrtelně vážných" záležitostech jednat s někým, kdo má smysl pro fair play a taky pro humor. 🙂 Přeji Vám do budoucna tak spokojené klienty, jako jsme byli my.
Koupě pozemku, ul. Opálkova, Brno-Bystrc
Andrea Š.
S panem Kejdušem jsem byl na 100% spokojen - rychlá a kvalitní práce, vřele doporučuji.​
Koupě bytu v OV 3+1, ul Albína Krejčího, Letovice, okr. Blansko
Jiří P.
Když jsme se s manželem před necelým rokem rozhodli, že prodáme náš dům, byli jsme přesvědčeni, že to bude svépomocí. Byl přece v žádané lokalitě a s právníkem určitě všechno zvládneme sami. Pak se ale kamarádi zmínili, že znají ochotného a férového makléře. Pan Kejduš si od začátku získal naši důvěru svým přímým jednáním a vystupováním a také tím, že nám hned před nosem nemával desetistránkovou smlouvou. Prodej proběhl bezproblémově a v přiměřeném čase. I tak jsme si ale uvědomili, že to nebylo tak jednoduché, jak jsme si původně mysleli a že za vším bylo mnoho hodin prohlídek, vyjednávání se zájemci, ladění smlouvy a mnohé další. Zpětně proto svoje rozhodnutí, využít služeb pana Kejduše, hodnotíme jako jedno z nejlepších, které jsme kdy udělali. ​
Prodej RD 4+kk, Neslovice, okr. Brno-venkov
Manželé B.
Prodej rodinného domu, ve kterém jste prožili 30 let života, je vždy klíčovou životní událostí ať již z osobního, finančního nebo organizačního pohledu. Pan Kejduš nás touto složitou procedurou provedl naprosto bezpečně. Od hledání vhodného kupce, přes sjednání ceny, přípravu všech právních a organizačních kroků a smluv, až po přepis energií na nového majitele. Pana Kejduše můžeme s klidným svědomím doporučit komukoli, kdo má zájem o rychlé a hlavně kvalitní služby realitního makléře. Pro nás i naši rodinu je jasnou volbou, pokud v budoucnu bude kdokoli z nás muset řešit jakoukoli změnu bydlení.​
Prodej RD 6+1, ul. Pod Horkou, Brno-Bystrc
Manželé Ch.​
S Vašimi službami jsem byla velice spokojená, hlavně oceňuji "neotravný" přístup. Dále také to, že když jsme se na něčem dohodli, tak jsem ani na chvíli nepochybovala, že by to mohlo být jinak. Ať se Vám daří a když budu něco potřebovat, ráda se na Vás obrátím.
Prodej novostavby OV 2+kk, developerský projekt "Rezidence Obilní, Brno-Chrlice"
Dagmar S.
Děkuji panu Kejdušovi za veškeré služby při koupi bytu. Byl velice ochotný, měl profesionální přístup a po celou dobu s ním byla dobrá a rychlá domluva. Vše zařídil, nemusel jsem se prakticky o nic starat. Určitě všem doporučuji.
Koupě bytu OV 3+1, ul. Krymská, Brno-Starý Lískovec
Jiří Z.
Dobrý den, rádi bychom poděkovali p. ing. Janu Kejdušovi za perfektní práci při prodeji našeho bytu. Celý proces prodeje byl realizován na vysoké profesionální úrovni k naší plné spokojenosti. Pokud bychom v budoucnu potřebovali služby realitní kanceláře, opět se na p. ing. Kejduše z PROPERIA GROUP s.r.o., Brno, s důvěrou obrátíme. Přejeme hodně dalších spokojených klientů a zdravíme.
Prodej bytu OV 3+1, ul. Krymská, Brno-Starý Lískovec
manželé Jurčíkovi
Touto referencí bych chtěl velmi poděkovat panu Kejdušovi za jeho perfektní a profesionální přístup při koupi nemovitosti. Naše situace se zdála být už snad i neřešitelná, ale vše díky plné podpoře pana Kejduše a jeho týmu (finanční poradce,advokátka) se nakonec v dobré obrátilo a dnes už bydlíme. Pokud bych měl někdy někomu někoho doporučit, tak je to právě pan Kejduš protože on nebyl z těch realitních makléřů kteří jen seberou provizi a tím to pro ně končí, ale krůček po krůčku s námi vše řešil, včetně občasných telefonátů, kdy jsme si nevěděli rady. Sháníte byt či dům ? Volba je jasná pokud chcete profesionální, ale také přátelskou pomoc.Doporučuji všem.
Prodej RD 4+kk v obci Bošovice, okr. Vyškov
Michal N. a Lucia S.