Profesionalita, odbornost. Jste správně.

Jan_Kejdus_foto_2023_left
  • Jsem realitní makléř a spolumajitel brněnské realitní a developerské skupiny PROPERIA. Při prodeji spolupracuji s významnými realitními společnostmi i ověřenými nezávislými makléři. Žádný kupec Vám tak neuteče. 

  • Jako brněnský rodák mám výbornou znalost trhu s nemovitostmi v regionu Brna a jižní Moravy se spoustou lokálních kontaktů. 

  • Vždy se můžete spolehnout na můj zodpovědný přístup. Diskrétní a čestné jednání považuji i v dnešní době za absolutní samozřejmost, bez které nelze dlouhodobě na trhu existovat.

  • V realitách se pohybuji více jak 14 let, přesto se stále vzdělávám, abych mohl svým zákazníkům nabídnout nejen profesionalitu a zkušenost, ale také specifickou odbornost. 

  • Pro realizaci souvisejících služeb využívám a mohu se spolehnout na odborníky v oblasti realitního práva, finančního a daňového poradenství i marketingu. Vždy tedy dostanete kompletní služby a nemusíte nic hledat jinde.
 
"Důvěra, spolehlivost a dobrá pověst jsou pro mě klíčové vlastnosti. Zákazníci se ke mně vracejí, nové klienty získávám často na doporučení. Dělám to prostě rád."
Honza Kejduš
realitní makléř

Řekli o mně

Více referencí najdete ZDE.

Máte dotaz? Potřebujete poradit?

Jsem tu pro Vás. Kontaktujte mě.